Najbliższa kolejka 17 | |||||||||||||||||||||
|
|
Lato 2021
Przybyli:
Jarosław Wołoszyn - bramkarz - LZS Ździary
Jacek Gielar - pomocnik - Podlesianka Podlesie
Dawid Ryś - pomocnik - Łęg Stany
Łukasz Korzeń - Czarni Sójkowa
Odeszli:
Dawid Stolarz - bramkarz - Czarni Sójkowa
Łukasz Cichoń - pomocnik - San Kłyżów
Mateusz Piędel - pomocnik - Podlesianka Podlesie
Dariusz Gąsiorowski - napastnik - Słowianin Grębów
Zima 2021
Przybyli:
Artur Kostyra - obrońca - Podlesianka Podlesie
Szymon Łyko - napastnik - Sokół Nisko
Odeszli:
Przemysław Siudak - pomocnik - LZS Ździary
Bartłomiej Szewc - pomocnik - kontuzja
Tomasz Wdowiak - pomocnik - Łęg Stany
Wiktor Wdowiak - obrońca - Łęg Stany
Dariusz Młynarski - pomocnik - LZS Przędzel
Lato 2020
Przybyli:
Dariusz Młynarski - pomocnik - Czarni Sójkowa
Tomasz Drygaś - pomocnik- Sokół Nisko
Hubert Habiger - bramkarz - Orzeł Rudnik
Bartłomiej Szewc - pomocnik - Czarni Sójkowa
Paweł Bakalraczyk - obrońca - Czarni Sójkowa
Dariusz Gąsiorowski - napastnik - Czarni Sójkowa
Tomasz Wdowiak - pomocnik - Strażak Przyszów
Wiktor Wdowiak - obrońca - Strażak Przyszów
Kamil Kusik - -obrońca- KS Majdan Łętowski
Odeszli:
Kamil Baraniak - obrońca - Advit Łętownia
Łukasz Sabat - napastnik - Czarni Sójkowa
Artur Kostyra - obrońca - Podlesianka Podlesie
Lato 2019
Przybyli:
Kamil Baraniak - obrońca - Advit Łętownia
Artur Kostyra - obrońca - Retman Ulanów
Łukasz Cichoń - pomocnik - Płomień Trzydnik Duży
Waldemar Baran - bramkarz - Podlesianka Podlesie
Mateusz Tkacz - obrońca - Płomień Trzydnik Duży
Odeszli:
Dawid Ziobro - bramkarz - Izolator Boguchwała
Mariusz Chaber - pomocnik - Orzeł Rudnik
Piotr Szewczyk - pomocnik - Sokół Nisko
Paweł Klusek - pomocnik - KS Podwolina
Zima 2019
Przybyli:
Dawid Ziobro - bramkarz - Izolator Boguchwała
Mateusz Tkacz - obrońca - Płomień Trzydnik Duży
Mateusz Piędel - pomocnik - Advid Łętownia
Odeszli:
Patryk Drzymała - bramkarz - Sokół Nisko
Jarsoław Dziadura - napastnik - TG Sokół Sokołów Małopolski
Krystian Krawiec - obrońca - kontuzja
Marian Sarzyński - obrońca - nie wznowił trenigów
Adam Kruk - obrońca - nie wznowił treningów
Lato 2018
Przybyli:
Mariusz Wójcik - trener - Galena Racławice
Adam Kruk - obrońca - Galena Racławice
Patryk Drzymała - bramkarz - Wisła Sandomierz
Paweł Klusek - napastnik - Galena Racławice
Odeszli:
Stanisław Kida - trener
Adam Kusiak - napastnik - KS Sarzyna
Lato 2017
Przybyli:
Piotr Szewczyk - pomocnik - Stal Stalowa Wola
Piotr Oczkowski - obrońca - Czarni Sójkowa
Łukasz Sabat - napastnik - Czarni Sójkowa
Bartłomiej Ciak - napastnik - Czarni Sójkowa
Odeszli:
Marcin Szymonik - obrońca - Orzeł Rudnik ( trener)
Wojciech Szymonik - napastnik - KS Majdan Łętowski ( koniec wypożyczenia)
Lato 2015
Przybyli:
Michał Szczypta - bramkarz - Tempo Cmolas
Dariusz Sienkiewicz - bramkarz - Olimpia Pysznica
Konrad Tokarski - pomocnik/napastnik - Olimpia Pysznica
Waldemar Baran - bramkarz - Podlesianka Podlesie - powrót z wypożycznia
Michał Bielecki - obrońca - Podlesianka Podlesie - powrót z wypożyczenia
Łukasz Korzeń - pomocnik - Czarni Sójkowa - powrót z wypożyczenia
Jarosław Dziadura - napastnik - powrót po kontuzji
Odeszli:
Piotr Niemiec - napastnik
Mariusz Chaber - pomocnik/napastnik - wyjazd za granicę
Mateusz Piędel - pomocnik - wyjazd za granicę
Bartłomiej Wieczorek - pomocnik - wyjazd za granicę
Rafał Walczyk - pomocnik - nie wznowił treningów
Marek Drozd - obrońca - Sanna Zaklików
Kamil Bakalarczyk - pomocnik - wyjazd za granicę
Grzegorz Słodziński - bramkarz - wyjazd za granicę
Remigiusz Konior - bramkarz - nie wznowił treningów
Lato 2014
Przybyli:
Rafał Walczyk - pomocnik - wznowił treningi
Krzysztof Małysa - napastnik - koniec wieku juniora
Mariusz Sagan - napastnik - koniec wieku juniora
Adrian Rauza - bramkarz
Mikołaj Tabor - pomocnik - Słowianin Grębów
Bartłomiej Wieczorek - pomocnik - Sokół Nisko
Odeszli:
Krzysztof Skrzat - obrońca - Sokół Nisko
Waldemar Baran - bramkarz - Podlesianka Podlesie - wypożyczenie
Jarosław Dziadura - pomocnik - kontuzja
Michał Bielecki - obrońca - Podlesianka Podlesie - wypożyczenie
Łukasz Korzeń - pomocnik - Czarni Sójkowa - wypożyczenie
Zima 2014
Przybyli:
Sławomir Adamus - trener
Bartłomiej Szewc - obrońca - wznowił treningi
Hubert Gielar - napastnik - powrót po kontuzji
Mariusz Urbanik - pomocnik - powrót ze Sparty II Groble
Kamil Mścisz - obrońca - Sokół Nisko
Krystian Gil - pomocnik - Stal Stalowa Wola (koniec wypożyczenia)
Marek Drozd - obrońca - LZS Samborzec
Odeszli:
Stanisław Bednarz - trener - napastnik - Rotunda Krzeszów
Krzysztof Skrzat - obrońca - wyjazd za granicę
Piotr Oczkowski - pomocnik - Czarni Sójkowa
Lato 2013
Przybyli:
Krzysztof Skrzat - obrońca - KP Zarzecze
Piotr Niemiec - napastnik - KP Zarzecze
Jarosław Dziadura - napastnik - SMS Kraków
Andrzej Grabowski - bramkarz - KP Zarzecze
Odeszli:
Adrian Rauza - bramkarz - Złotsan Kuryłówka
Piotr Oczkowski - pomocnik - Czarni Sójkowa
Marcin Krawiec - obrońca - Czarni Sójkowa
Daniel Szot - obrońca - Czarni Sójkowa
Kamil Mścisz - obrońca - Sokół Nisko (koniec wypożyczenia)
Bartłomiej Szewc - obrońca - nie wznowił treningów
Rafał Walczyk - pomocnik - nie wznowił treningów
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Sokół Nisko [s] | 3:0 | Sparta Jeżowe [b] |
2024-03-23, 15:00:00 Obsada: Sawicki, Polek, Lipski |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
dzisiaj: 207, wczoraj: 256
ogółem: 2 916 629
statystyki szczegółowe