Statystyki drużyny

Aktualności

Komisja Gier i Dyscypliny

• autor: pershing94, 2014-06-20 06:29
KOMUNIKAT Komisji Gier Podokręgu Stalowa Wola dotyczący meczu Klasy Okręgowej z dnia 15.06.2014 r. LZS Podwolina - Olimpia Pysznica.
I Komisja Gier Podokręgu Stalowa Wola po przeprowadzeniu dochodzenia i wysłuchaniu zainteresowanych stron tj. sędziów zawodów, zawodników i kierownictwa drużyn LZS Podwolina i Olimpia Pysznica podjęła n/w stanowisko :
1. Zawody przerwane w 94 min. po uzyskaniu wyrównującej bramki przez LZS Podwolina na 1:1 (zawodnik i trener LZS Podwolina złożyli oświadczenie, że bramka została strzelona prawidłowo głową) zweryfikowano jako v.o 3:0 dla LZS Podwolina w oparciu o Regulamin Rozgrywek na sezon 2013/2014 Rozdział VIII paragraf 16 pkt.6 / j
6. Zawody należy zweryfikować jako walkower 3:0 na korzyść :
j/ drużyny, której zawodnik, członek kierownictwa, trener, kibic przed w czasie zawodów czynnie znieważył któregokolwiek z sędziów prowadzących zawody, które z tego powodu zostały przerwane.
2. Dalsze dochodzenie / sankcje dotyczące zabezpieczenia porządku w czasie i po zawodach, naruszenie nietykalności sędziego podejmie Komisja Dyscypliny Podokręgu Stalowa Wola zgodnie z Regulaminem Dyscyplinarnym i w ramach swoich kompetencji w dniu 20.06.2014 r.