Statystyki drużyny

Aktualności

Fatalna seria trwa ...

• autor: pershing94, 2014-10-19 20:00

Wiele emocji dostarczyło dzisiejsze spotkanie Sparty z drużyną Sanu Wrzawy. Mimo prowadzenia 3:1 o mały włos abyśmy ten mecz przegrali. Remis strzałem z rzutu wolnego w 93 minucie uratował Julek Cupak.  Po raz kolejny o wyniku zadecydowały niestety fatalne błędy w obronie. W bramce zespołu z Wrzaw stał zawodnik z pola. Bramki strzelali: Piotr Niemiec 2x, Mariusz Chaber oraz Juliusz Cupak. ( szczegółowe statystyki spotkania oraz relacja w rozwinięciu)

Sparta Jeżowe – San Wrzawy

4:4 (3:1)

Bramki:

1:0 2’ Piotr Niemiec (asysta Jacek Gielar)

1:1 9’ M. Fietko

2:1 16’ Piotr Niemiec (asysta Mateusz Piędel)

1 Żółte kartki 0

W każdej z 12 rozegranych kolejek do spotkań przystępowaliśmy w osłabionym składzie. Tym razem zabrakło Grzegorza Słodzińskiego, Marka Drozda, Adama Chudzika oraz Krzysztofa Małysy.

Przechodząc do samego spotkania. Już w 2 min wyszliśmy na prowadzenie. Prostopadła piłka między obrońców do której dopada Jacek i po wygranej przebitce z rywalem zagrywa do Piotrka Niemca, który w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w siatce. Z prowadzenia cieszyliśmy się dosłownie 7 minut. Dośrodkowanie w pole karne i fatalna interwencja Mikołaja, który wystawił piłkę zawodnikowi gości i napastnik Sanu doprowadził do remisu. Już w 16 minucie cieszyliśmy się z prowadzenia po raz drugi. Wyrzut piłki z autu do Mateusza i dośrodkowanie wprost na głowę Piotrka, który strzałem z główki umieścił futbolówkę po raz drugi w siatce w dzisiejszym spotkaniu.  Goście w pierwszej połowie dwukrotnie ostemplowali naszą bramkę. Po strzale z rzutu wolnego piłka zatrzymała się na poprzeczce, a po „ centro strzale” także poprzeczka uratowała nas przed stratą bramki. W doliczonym czasie gry w polu karnym faulowany został Krystian Gil. Rzut karny na bramkę zamienił Mariusz Chaber. Do przerwy prowadzenie 3:1.

Drugą odsłonę zdecydowanie lepiej zaczęli goście. W 52 minucie w sytuacji sam na sam zawodnik Sanu wycelował w poprzeczkę, a dobijając strzał z 5 metra zawodnik z Wrzaw przeniósł piłkę nad poprzeczką. W 61 minucie świetną akcję przeprowadził Mikołaj Tabor mijając 4 zawodników, lecz w decydującym momencie przy strzale zbyt bardzo się odchylił czego konsekwencją był strzał nad bramką. 4 minuty później goście strzelili bramkę kontaktową. Dośrodkowanie spod bocznej linii boiska z odległości około 40m żaden z zawodników przyjezdnych nie przeciął i przy biernej postawie naszego obrońcy oraz bramkarza piłka wpadła do bramki. W 69 minucie już był remis. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i nie pilnowany przez nikogo zawodnik Sanu strzałem z główki umieszcza piłkę w siatce. Goście poszli za ciosem i w 74 minucie wyszli na prowadzenie. Strata pod bramką gości i szybki kontratak. Sytuację na linii bramkowej próbowali ratować Krystian z Kamilem, lecz wybili piłkę wprost pod nogi zawodnika gości, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 9 minut straciliśmy trzy bramki. Do wyrównania doprowadziliśmy w ostatniej akcji spotkania. Z rzutu wolnego na 20m strzałem nad murem do remisu doprowadził Julek. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie.